Bezobalová prodejna

Vítejte a nespěchejte…

AKTUALITY

Lednové slevy 20%: bio kukuřičná hladká mouka, žlutý hrách, koření: sladká a pálivá paprika, chilli papričky, italské bylinky, tymián, bazalka, anýz, hřebíčekOslavili jsme

svůj první rok

a přišpěli dvěma rozhovory

do Tvořivé společnosti Allatra

Nákup stylem VÝDEJNÍ MÍSTO: dejte nám vědět, kolik čeho potřebujete, my vše připravíme a vy si jen přijdete v domluveném čase vyzvednout. Větší část seznamu námi nabízených produktů v sekci Bezobalová prodejna – Sortiment prodejny.

NOVINKY:
krásná keramika Na Bidýlku, jablečný mošt Jablečná – regionální dobrota ve vratných pivních lahvích, čerstvé loupané půlené vlašáky; müsli s belgickou čokoládou a brusinkami; pravé hořické trubičky – oříškové, polomáčené, pařížské a! bezlepkové – s čokoládovou nebo kokosovou náplní.
Náramky, přívěsky, lapače snů a svíčky v kokosové misce z Bali. Až 20% sleva na některé druhy koření, výběr z více jak 40ti druhů.
Rozšířili jsme sortiment o lahůdkové droždí, sušený česnek, celý muškátový oříšek a mletý koriandr.
Bio pšenice a žito z Kokonína a bio špalda z Huntířova.

——————————————————————————————————————–

V lednu jsme psali:
Vítejme v novém roce 2020. Dle dostupných informací z více důvěryhodných zdrojů se bude jednat o rok plný velkých a radikálních změn. Kdy přesně a jak se stane nikdo z nás s určitostí neví, ale mít přístup k informacích je velikou výhodou.

V tuto chvíli vše nasvědčuje tomu, že se tato proroctví začínají vyplňovat. V našem obchůdku je stále možný přístup k informacím, které jsou velmi závažné a zásadně pomáhají k cestě ke zdraví bez potřeby lékařů a léků. Je to cesta uzdravení svých hodnot a vzpomenutí na vlastní duši, kvůli které jsme tady na planetě. Neposloucháme-li ji a neřídíme se vesmírnými zákony lásky, začne se to projevovat nemocemi a nepříjemnostmi.
Jsme připraveni vám pomoci v hledání či ujištění, jestli jste na správné cestě. Vězte, že transformace vědomí lidstva, která začíná vrcholit, není žádná sranda. Muselo k ní dojít, dále to už takhle nejde, jak se světem nakládáme. Ještě stále má ale každý šanci!
Nezatracujte slovo Bůh. Nejde o náboženství ani sektářství. Je to vzpomenutí si na Stvořitele naší duše, našeho citu, svědomí i fyzických těl. Bez této Tvůrčí energie bychom nebyli, nedýchali, netlouklo by naše srdce… Oživte v sobě svůj pradávný vztah s Bohem, najdete ho ve svém nitru, nepotřebujete k tomu žádného dalšího zprostředkovatele.

Stále jsou k dispozici důležité knihy duchovních léčitelů Jožky Wenkeové (www.centraprozdravi.cz) a Sergeje Lazareva (http://www.sergej-lazarev.cz/).
Transformace vědomí lidstva spočívá v uzdravení lidských hodnot, v osvobození od závislostí a připoutaností a též v převzetí zodpovědnosti každého jednotlivce bez výjimky. Kromě zanášení naší planety plastovými odpady se též lidé podílí i na zanášení svými nedobrými myšlenkami, emocemi a v neposlední řadě i jedy z léků, které užívají. Využijte naší nabídky s knihami, které vám pomůžou se získáním skutečného zdraví bez užívání léků a skutečné radosti ze života bez vnějších stimulů.

——————————————————————————————————————

Výběr bezobalových ženských potřeb, kompostovatelné houbičky a drátěnky na nádobí, cestovní hrnky, láhev a svačinový box Tropikalia.
Sirupy Bilerbin
– velký výběr i ze zajímavých druhů

Dále si od nás můžete pořídit arašídový krém – regionální z pražených ořechů bez dalších přísad.

A svačinové kapsy MagsBags – na mlsku, na jeden rohlík, ubrousek na svačinku, odpadkový koš k zavěšení na řadící páku do auta 🙂 anebo chlebousek a chlebapsu, ve kterém vám chleba ani nesplesnivý ani rychle neokorá. Vyráběno ručně v Brandýse a certifikováno.

Stále platí nabídka: dříve nabízené stáčené ekodrogerie a ekokosmetiky jsme sortiment významně rozšířily o potraviny. Najdete u nás různé druhy obilovin od pšenice, žita až k bezlepkovému čiroku. Dále několik druhů rýže, kroupy, jáhly, bulgur, quinou, pohanku, kuskus, ovesné vločky včetně bezlepkových…

Oblíbená jednozrnka, špalda a oves bezpluchý budou dostupné zase až po letošní sklizni.

K dispozici vám je mlýnek, kde si můžete umlít čerstvou mouku!

Připravena je i nemalá přehlídka luštěnin a těstovin (i kukuřičné a z červené čočky) včetně semolinových Fajna Pasta vyráběných českou rodinou a výborných vaječných ježků, fleků a polévkových i širokých nudlí vyrobených v Mostě.

Většinu z ořechů a semínek u nás v zásadě najdete v kvalitě chemicky neošetřovaných a nesířených a české vlašáky. Doufáme v brzké doručení dalšího pytle českého máku.

Věříme, že vás svojí poctivou vůní přiláká 50 druhů různého koření Bencor – jednodruhové i různé směsy, včetně výborného českého kmínu. Kromě běžně používaného nabízíme například i uzenou papriku, kurkumu, vanilkový cukr se skutečnou vanilkou nebo Masala koření na výborný indický čaj.
Z čajů nabízíme černý Assam, Puerh, zelený Bancha a pražený Hojicha, Rooibos a Rooibos Africká duha a z ovocných bez ibišku ananasový.

A z další nabídky to jsou sojové nudličky, himálajská sůl, třtinový cukr krystalkový i jemný moučkový, rýžový škrob, kypřící prášek do pečiva bez fosfátů, kukuřičná strouhanka, vysokoprocentní kakaový prášek, kakaové boby, zrnková káva, čokoláda na vaření hořká i mléčná, raw tyčinky od Lifefoodu, Najdete u nás i snídanové cereálie – několik druhů müsli, bezlepkovou granolu z Vegit-Pointu, rýžová kakaová sluníčka, kukuřičné lupínky a javorové pšeničné pukance. Můžete si smlsnout na medvídcích, kyselích bobulích či čokoládových dražé, co vypadají jako drobné lentilky, na ovocných raw plátkách a slaných krekrech nejen od Koláčků.

Jako specialitu nabízíme výbornou tabulkovou čokoládu vyrobenou p. Gureckým ve Staré Pace. Jmenuje se Lílá a zatím nabízíme hořkou, mléčnou a nepřeslazenou bílou posypanou kakaovými boby. Nejen pro děti je k dispozici čokoládový medvídek bílý, mléčný nebo hořký.

Pro bezlepkové zájemce máme přichystánu i kokosovou a výbornou mandlovou mouku.

Najdete u nás i oleje a octy. Máme radsost, že ve vratných barelech můžeme stáčet vynikající španělský olej Lozano Červenka a bez chemických úprav nebělený řepkový olej lisovaný za studena vhodný i na smažení od Kolína z BioEnergo Komplex. S radostí nabízíme i luxusní Raw Bohemia oleje – dýňový, makový a sezamový.

Octy máme 8% běžný do kuchyně a 10% tzv. bílý skvělý na zavařování či na úklid, umeocet, Tamari sojovou omáčku a zase regionální ocet jablečný z Malé Skály.

Z chlazeného zboží se těší oblibě mléčné výrobky ve vratných obalech z bio farmy, kde se krávy pasou po širým nebem: mléko, jogurt, tvaroh, zákys a kefír. Můžete si i velmi pochutnat na jahodových, borůvkových a švestkovoskořicových jogurtech.

S Boží pomocí jsme vybíraly zBoží to nechemicky ošetřované, ve vratných obalech a co nejblíže vypěstované. Nešlo to vždy skloubit dohromady, máme od všeho trochu a uvidíme, jak se nabídka dodavatelů bude dále vyvíjet.

Proto vítáme tvorbu regionálních pěstitelů či výrobců. Ještě jsme ani neotevřeli a už přišla milá paní ze Smržovky, která žije jednou nohou na Bali. Přinesla s sebou úžasné kokosové misky, příbory a bambusová brčka. I ty u nás tedy najdete. Kdo přijde další? 😉

Do odvolání nelze z hygienických důvodů praktikovat:
Těšíme se na vás a vaše znovuplnitelné vlastní obaly. Nemáte-li, tak zvláště ty látkové si u nás můžete pořídit např. síťovky a pytlíky z biobavlny nebo lněné ušité v Karlově u Staré Paky.
Těšíme se, jak se společně zaradujeme z pocitu dobrých kroků pro sebe i pro planetu!

Pro Ty, co hledají ještě něco víc, jsme tu s výživou pro duši. V knihách, do kterých můžete nahlédnout i si je pořídit domů ke studiu, najdete veliké poklady týkající se tématu skutečného zdraví, radosti ze života, lidského štěstí, pomoci při složitých životních situacích i při transformačním procesu vědomí lidstva a další důležitá tajemství.

Naviděnou s láskou, důvěrou a nadějí

Jitka, Lucie a Zuzka
29.06.2020